X

За ваш уређај је
доступна апликација

latinica | ћирилица
18. Јануар, сриједа
06:00
КОНЦЕРТ ЗА ДОБРО ЈУТРО
музички програм
09:00
ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА
09:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
09:15
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
09:35
АДОЛЕСЦЕНТРИК
емисија за младе
10:30
DW - SHIFT
живот у дигиталном добу
11:42
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
12:00
ПЕРЕУ У ЗНАКУ ЗЕЛЕНОГ ЛИСТА
руски документарни филм
12:30
ПЕЋИНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
ЖИВИ СВИЈЕТ ПЕЋИНА
13:16
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
13:30
КОНЦЕРТ
14:15
КОНЦЕПТ
музичка емисија
14:30
МАЈСТОР БРАЈАН 2
(7./13)
Р
емисија о уређењу
15:00
DW - SHIFT
живот у дигиталном добу
15:12
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
15:30
КАПИЈА ПРЕМА РАЈУ
руски документарни филм
15:56
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
16:30
DW- DRIVE IT
емисија о аутомобилизму
17:00
ДЕЈАН ПЕТРОВИЋ - БИГ БЕНД
18:00
У ПРОЛАЗУ
емисија из културе
18:40
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
Р
19:00
АДОЛЕСЦЕНТРИК
Р
емисија за младе
19:30
ДНЕВНИК 2
20:02
СПОРТСКИ ДОДАТАК
20:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
20:15
БОЈЕ НАШЕГ ТИМА
емисија о спорту
21:00
ДЈЕЦА ТУНДРЕ
руски документарни филм
21:26
ИНТЕРМЕЦО
21:39
КОНЦЕРТ - ПСИХОМОДО ПОП
22:00
МАЈСТОР БРАЈАН 2
(8./13)
емисија о уређењу
22:30
ПЕЋИНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
ДРЕВНЕ ПЕЋИНЕ документарни програм
23:10
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
19. Јануар, четвртак
06:00
КОНЦЕРТ ЗА ДОБРО ЈУТРО
музички програм
09:00
ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА
09:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
09:15
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
09:35
АДОЛЕСЦЕНТРИК
емисија за младе
10:00
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
10:30
DW - GLOBAL 3000
емисија о глобализацији
11:00
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
11:30
СЕДАМ СЈЕВЕРНИХ МОРА
руски документарни филм
12:00
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
12:30
ПЕЋИНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
Р
ПАВЛОВА ПЕЋИНА
13:00
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
13:15
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
13:30
БОЈЕ НАШЕГ ТИМА
Р
емисија о спорту
15:00
DW - GLOBAL 3000
емисија о глобализацији
15:26
НЕПРИЗНАТЕ НАЦИЈЕ: СЈЕВЕРНИ КИПАР
руски документарни филм
16:00
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
16:30
DW -TOMORROW TODAY
емисија о науци и технологији
17:00
КОНЦЕРТ - СЕРГЕЈ ЋЕТКОВИЋ
18:00
У ПРОЛАЗУ
емисија из културе
18:40
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
19:00
МАГАЗИН АБА ЛИГЕ
преглед
19:30
ДНЕВНИК 2
20:02
СПОРТСКИ ДОДАТАК
20:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
20:15
АРТ МАШИНА
емисија из културе
21:10
КОНЦЕРТ - ПСИХОМОДО ПОП
22:00
МАЈСТОР БРАЈАН 2
(9./13)
емисија о уређењу
22:30
ПЕЋИНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
НАКИТ ПОДЗЕМЉА документарни програм
23:03
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
20. Јануар, петак
06:00
КОНЦЕРТ ЗА ДОБРО ЈУТРО
музички програм
09:00
ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА
09:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
09:15
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
09:35
АДОЛЕСЦЕНТРИК
емисија за младе
10:30
DW - DRIVE IT
емисија о аутомобилизму
10:56
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
11:20
ИНДИЈСКИ ПАМУК
руски документарни филм
11:53
КОНЦЕРТ - РУСКИ КОЗАЦИ
13:30
АРТ МАШИНА
Р
емисија из културе
14:30
МАЈСТОР БРАЈАН 2
(9./13)
емисија о уређењу
15:00
DW - DRIVE IT
Р
15:30
АЛБИНО АФРИКА
руски документарни филм
16:30
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
17:00
DW - GLOBAL 3000
емисија о глобализацији
17:26
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
18:00
У ПРОЛАЗУ
емисија из културе
18:35
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
Р
19:00
АДОЛЕСЦЕНТРИК
Р
емисија за младе
19:30
ДНЕВНИК 2
20:02
СПОРТСКИ ДОДАТАК
20:05
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
20:15
ПРЕДСТАВА " ЈАЗАВАЦ" - ЛЕОН ЛУЧЕВ
20:40
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
21:00
АЛБИНО АФРИКА
руски документарни филм
21:25
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
22:00
МАЈСТОР БРАЈАН 2
(10./13)
емисија о уређењу
22:30
ПЕЋИНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
ПЕЋИНЕ ПОЉА документарни програм
23:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
21. Јануар, субота
06:00
КОНЦЕРТ ЗА ДОБРО ЈУТРО
музички програм
09:00
ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА
09:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
09:15
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
09:35
АДОЛЕСЦЕНТРИК
емисија за младе
10:30
DW - TOMORROW TODAY
емисија о науци и технологији
11:18
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
11:30
КОНЦЕРТ - VIVA VOX
12:30
МАЈСТОР БРАЈАН 2
(10./13)
Р
емисија о уређењу
13:30
УНУТАР ЗИДИНА КРЕМЉА
руски документарни филм
14:00
КЛАСИКА
емисија о класичној музици
14:15
КОНЦЕПТ
музичка емисија
14:30
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
15:00
DW - TOMORROW TODAY
Р
емисија о науци и технологији
15:30
ЈАМАЛ
руски документарни филм
15:50
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
16:30
СВИЈЕТ БРЗИНЕ
емисија о аутомобилизму
17:00
ЦАРСКИ РУСКИ БАЛЕТ
БАЛЕТНА ПРЕДСТАВА"ЛАБУДОВО ЈЕЗЕРО"
19:00
АДОЛЕСЦЕНТРИК
19:30
ДНЕВНИК 2
20:00
СПОРТСКИ ДОДАТАК
20:15
ОТМИЦА
домаћи филм
22:00
ЦРНО МОРЕ
руски документарни филм
22:30
ПЕЋИНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
ПЕЋИНА ЋАТЛО документарни програм
23:00
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
22. Јануар, недјеља
06:00
КОНЦЕРТ ЗА ДОБРО ЈУТРО
музички програм
09:00
ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА
09:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
09:15
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
09:35
АДОЛЕСЦЕНТРИК
емисија за младе
10:05
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
10:30
DW - EUROMAXX HIGHLIGHTS
магазин
11:05
ПЛОДОВИ РАДА
емисија о пољопривреди
11:30
БИТКА ЗА МОСКВУ
руски документарни филм
12:00
КОНЦЕРТ - ДАМИР УРБАН
13:30
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
14:00
КЛАСИКА
емисија о класичној музици
14:15
КОНЦЕПТ
музичка емисија
15:00
DW - EUROMAXX HIGHLIGHTS
Р
магазин
15:30
АРТ МАШИНА
Р
емисија из културе
16:30
СВИЈЕТ БРЗИНЕ
емисија о аутомобилизму
17:00
М:АГАЗИН
емисија о медерним технологијама
17:30
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
18:00
СВИЈЕТ ЗДРАВЉА
емисија о здравству
18:20
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
18:40
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
Р
19:00
АДОЛЕСЦЕНТРИК
емисија за младе
19:30
ДНЕВНИК 2
20:02
СПОРТСКИ ДОДАТАК
20:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
20:15
МЕЂУНАРОДНА СВЕМИРСКА СТАНИЦА
руски документарни филм
20:40
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
21:00
СПОРТСКИ ПРЕГЛЕД
21:30
КОНЦЕРТ - РОК СИМФОНИЈА
22:30
ПЕЋИНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
Р
ДРЕВНЕ ПЕЋИНЕ
23:10
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
23. Јануар, понедјељак
06:00
КОНЦЕРТ ЗА ДОБРО ЈУТРО
музички програм
09:00
ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА
09:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
09:15
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
09:35
АДОЛЕСЦЕНТРИК
емисија за младе
10:30
DW - TOMORROW TODAY
емисија о науци и технологији
11:00
КОНЦЕРТ - РУСКИ КОЗАЦИ
11:37
УРАЛ
руски документарни филм
12:00
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
12:30
ПЕЋИНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
Р
ОРЛОВАЧА документарни програм
13:00
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
13:18
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
13:50
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
14:00
КЛАСИКА
емисија о класичној музици
14:15
КОНЦЕПТ
музичка емисија
14:30
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
15:00
DW - TOMORROW TODAY
Р
емисија о науци и технологији
15:30
ДАУРИЈА
руски документарни филм
15:56
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
16:30
DW-DRIVE IT
емисија о аутомобилизму
17:00
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
17:20
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
18:00
У ПРОЛАЗУ
емисија из културе
18:40
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
19:00
АДОЛЕСЦЕНТРИК
Р
емисија за младе
19:30
ДНЕВНИК 2
20:02
СПОРТСКИ ДОДАТАК
20:05
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
20:15
БЕСЈЕДНИК
21:15
ПРЕДСТАВА "ЈАЗАВАЦ" - БРАНИСЛАВ ЛЕЧИЋ
21:40
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
22:15
ВОЛОНТЕРИ ЕРМИТАЖА
руски документарни филм
22:40
ПЕЋИНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
ОРЛОВАЧА документарни програм
23:10
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
24. Јануар, уторак
06:00
КОНЦЕРТ ЗА ДОБРО ЈУТРО
музички програм
09:00
ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА
09:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
09:15
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
09:35
АДОЛЕСЦЕНТРИК
емисија за младе
10:30
DW - EUROMAXX HIGHLIGHTS
магазин
10:56
КОНЦЕРТ - РОК СИМФОНИЈА
12:00
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
12:30
ПЕЋИНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
Р
ПЕЋИНА ЋАТЛО документарни програм
13:14
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
13:30
БЕСЈЕДНИК
15:00
DW - EUROMAXX HIGHLIGHTS
Р
магазин
15:30
СЛОЖЕЊИЦИН
Р
руски документарни филм
15:56
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
16:30
DW-ГЛОБАЛ 3000
емисија о глобализацији
17:00
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
17:20
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
18:00
У ПРОЛАЗУ
емисија из културе
18:25
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
18:40
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
19:00
АДОЛЕСЦЕНТРИК
емисија за младе
19:30
ДНЕВНИК 2
20:02
СПОРТСКИ ДОДАТАК
20:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
20:40
РУСКИ ТИТАНИК
руски документарни филм
21:10
ПРЕДСТАВА "ЈАЗАВАЦ" - ЛЕОН ЛУЧЕВ
21:40
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
22:00
МАЈСТОР БРАЈАН 2
(11./13)
емисија о уређењу
22:30
ПЕЋИНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
ЖИВИ СВИЈЕТ ПЕЋИНА документарни програм
23:15
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
25. Јануар, сриједа
06:00
КОНЦЕРТ ЗА ДОБРО ЈУТРО
музички програм
09:00
ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА
09:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
09:15
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
09:35
АДОЛЕСЦЕНТРИК
емисија за младе
10:30
DW - SHIFT
живот у дигиталном добу
10:42
КОНЦЕРТ - ЏЕЗ ДЕЈТ
11:42
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
12:00
МОДЕРНЕ СПОРТСКЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ
руски документарни филм
12:30
ПЕЋИНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
ЖИВИ СВИЈЕТ ПЕЋИНА
13:16
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
13:30
ПЕРЕСТРОЈКА
руски документарни филм
14:15
КОНЦЕПТ
музичка емисија
14:30
МАЈСТОР БРАЈАН 2
(11./13)
Р
емисија о уређењу
15:00
DW - SHIFT
живот у дигиталном добу
15:12
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
15:30
РОСТОВ
руски документарни филм
15:56
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
16:30
DW- DRIVE IT
емисија о аутомобилизму
17:00
ДЕЈАН ПЕТРОВИЋ - БИГ БЕНД
18:00
У ПРОЛАЗУ
емисија из културе
18:26
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
18:40
ДОКУМЕНТАРНИ ПРОГРАМ
Р
19:00
АДОЛЕСЦЕНТРИК
Р
емисија за младе
19:30
ДНЕВНИК 2
20:02
СПОРТСКИ ДОДАТАК
20:04
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ
20:15
БОЈЕ НАШЕГ ТИМА
емисија о спорту
21:00
ПЕРЕСТРОЈКА
руски документарни филм
21:26
ИНТЕРМЕЦО
21:39
КОНЦЕРТ - ПСИХОМОДО ПОП
22:00
МАЈСТОР БРАЈАН 2
(12./13)
емисија о уређењу
22:30
ПЕЋИНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
ДРЕВНЕ ПЕЋИНЕ документарни програм
23:10
МУЗИЧКИ ПРОГРАМ