X

Za vaš uređaj je
dostupna aplikacija

latinica | ćirilica
18. Januar, srijeda
06:00
KONCERT ZA DOBRO JUTRO
muzički program
09:00
VREMENSKA PROGNOZA
09:04
MUZIČKI PROGRAM
09:15
DOKUMENTARNI PROGRAM
09:35
ADOLESCENTRIK
emisija za mlade
10:30
DW - SHIFT
život u digitalnom dobu
11:42
DOKUMENTARNI PROGRAM
12:00
PEREU U ZNAKU ZELENOG LISTA
ruski dokumentarni film
12:30
PEĆINE REPUBLIKE SRPSKE
ŽIVI SVIJET PEĆINA
13:16
DOKUMENTARNI PROGRAM
13:30
KONCERT
14:15
KONCEPT
muzička emisija
14:30
MAJSTOR BRAJAN 2
(7./13)
R
emisija o uređenju
15:00
DW - SHIFT
život u digitalnom dobu
15:12
MUZIČKI PROGRAM
15:30
KAPIJA PREMA RAJU
ruski dokumentarni film
15:56
MUZIČKI PROGRAM
16:30
DW- DRIVE IT
emisija o automobilizmu
17:00
DEJAN PETROVIĆ - BIG BEND
18:00
U PROLAZU
emisija iz kulture
18:40
DOKUMENTARNI PROGRAM
R
19:00
ADOLESCENTRIK
R
emisija za mlade
19:30
DNEVNIK 2
20:02
SPORTSKI DODATAK
20:04
MUZIČKI PROGRAM
20:15
BOJE NAŠEG TIMA
emisija o sportu
21:00
DJECA TUNDRE
ruski dokumentarni film
21:26
INTERMECO
21:39
KONCERT - PSIHOMODO POP
22:00
MAJSTOR BRAJAN 2
(8./13)
emisija o uređenju
22:30
PEĆINE REPUBLIKE SRPSKE
DREVNE PEĆINE dokumentarni program
23:10
MUZIČKI PROGRAM
19. Januar, četvrtak
06:00
KONCERT ZA DOBRO JUTRO
muzički program
09:00
VREMENSKA PROGNOZA
09:04
MUZIČKI PROGRAM
09:15
DOKUMENTARNI PROGRAM
09:35
ADOLESCENTRIK
emisija za mlade
10:00
MUZIČKI PROGRAM
10:30
DW - GLOBAL 3000
emisija o globalizaciji
11:00
DOKUMENTARNI PROGRAM
11:30
SEDAM SJEVERNIH MORA
ruski dokumentarni film
12:00
MUZIČKI PROGRAM
12:30
PEĆINE REPUBLIKE SRPSKE
R
PAVLOVA PEĆINA
13:00
MUZIČKI PROGRAM
13:15
DOKUMENTARNI PROGRAM
13:30
BOJE NAŠEG TIMA
R
emisija o sportu
15:00
DW - GLOBAL 3000
emisija o globalizaciji
15:26
NEPRIZNATE NACIJE: SJEVERNI KIPAR
ruski dokumentarni film
16:00
MUZIČKI PROGRAM
16:30
DW -TOMORROW TODAY
emisija o nauci i tehnologiji
17:00
KONCERT - SERGEJ ĆETKOVIĆ
18:00
U PROLAZU
emisija iz kulture
18:40
DOKUMENTARNI PROGRAM
19:00
MAGAZIN ABA LIGE
pregled
19:30
DNEVNIK 2
20:02
SPORTSKI DODATAK
20:04
MUZIČKI PROGRAM
20:15
ART MAŠINA
emisija iz kulture
21:10
KONCERT - PSIHOMODO POP
22:00
MAJSTOR BRAJAN 2
(9./13)
emisija o uređenju
22:30
PEĆINE REPUBLIKE SRPSKE
NAKIT PODZEMLJA dokumentarni program
23:03
MUZIČKI PROGRAM
20. Januar, petak
06:00
KONCERT ZA DOBRO JUTRO
muzički program
09:00
VREMENSKA PROGNOZA
09:04
MUZIČKI PROGRAM
09:15
DOKUMENTARNI PROGRAM
09:35
ADOLESCENTRIK
emisija za mlade
10:30
DW - DRIVE IT
emisija o automobilizmu
10:56
DOKUMENTARNI PROGRAM
11:20
INDIJSKI PAMUK
ruski dokumentarni film
11:53
KONCERT - RUSKI KOZACI
13:30
ART MAŠINA
R
emisija iz kulture
14:30
MAJSTOR BRAJAN 2
(9./13)
emisija o uređenju
15:00
DW - DRIVE IT
R
15:30
ALBINO AFRIKA
ruski dokumentarni film
16:30
DOKUMENTARNI PROGRAM
17:00
DW - GLOBAL 3000
emisija o globalizaciji
17:26
MUZIČKI PROGRAM
18:00
U PROLAZU
emisija iz kulture
18:35
DOKUMENTARNI PROGRAM
R
19:00
ADOLESCENTRIK
R
emisija za mlade
19:30
DNEVNIK 2
20:02
SPORTSKI DODATAK
20:05
MUZIČKI PROGRAM
20:15
PREDSTAVA " JAZAVAC" - LEON LUČEV
20:40
MUZIČKI PROGRAM
21:00
ALBINO AFRIKA
ruski dokumentarni film
21:25
MUZIČKI PROGRAM
22:00
MAJSTOR BRAJAN 2
(10./13)
emisija o uređenju
22:30
PEĆINE REPUBLIKE SRPSKE
PEĆINE POLJA dokumentarni program
23:04
MUZIČKI PROGRAM
21. Januar, subota
06:00
KONCERT ZA DOBRO JUTRO
muzički program
09:00
VREMENSKA PROGNOZA
09:04
MUZIČKI PROGRAM
09:15
DOKUMENTARNI PROGRAM
09:35
ADOLESCENTRIK
emisija za mlade
10:30
DW - TOMORROW TODAY
emisija o nauci i tehnologiji
11:18
DOKUMENTARNI PROGRAM
11:30
KONCERT - VIVA VOX
12:30
MAJSTOR BRAJAN 2
(10./13)
R
emisija o uređenju
13:30
UNUTAR ZIDINA KREMLJA
ruski dokumentarni film
14:00
KLASIKA
emisija o klasičnoj muzici
14:15
KONCEPT
muzička emisija
14:30
DOKUMENTARNI PROGRAM
15:00
DW - TOMORROW TODAY
R
emisija o nauci i tehnologiji
15:30
JAMAL
ruski dokumentarni film
15:50
MUZIČKI PROGRAM
16:30
SVIJET BRZINE
emisija o automobilizmu
17:00
CARSKI RUSKI BALET
BALETNA PREDSTAVA"LABUDOVO JEZERO"
19:00
ADOLESCENTRIK
19:30
DNEVNIK 2
20:00
SPORTSKI DODATAK
20:15
OTMICA
domaći film
22:00
CRNO MORE
ruski dokumentarni film
22:30
PEĆINE REPUBLIKE SRPSKE
PEĆINA ĆATLO dokumentarni program
23:00
MUZIČKI PROGRAM
22. Januar, nedjelja
06:00
KONCERT ZA DOBRO JUTRO
muzički program
09:00
VREMENSKA PROGNOZA
09:04
MUZIČKI PROGRAM
09:15
DOKUMENTARNI PROGRAM
09:35
ADOLESCENTRIK
emisija za mlade
10:05
DOKUMENTARNI PROGRAM
10:30
DW - EUROMAXX HIGHLIGHTS
magazin
11:05
PLODOVI RADA
emisija o poljoprivredi
11:30
BITKA ZA MOSKVU
ruski dokumentarni film
12:00
KONCERT - DAMIR URBAN
13:30
DOKUMENTARNI PROGRAM
14:00
KLASIKA
emisija o klasičnoj muzici
14:15
KONCEPT
muzička emisija
15:00
DW - EUROMAXX HIGHLIGHTS
R
magazin
15:30
ART MAŠINA
R
emisija iz kulture
16:30
SVIJET BRZINE
emisija o automobilizmu
17:00
M:AGAZIN
emisija o medernim tehnologijama
17:30
MUZIČKI PROGRAM
18:00
SVIJET ZDRAVLJA
emisija o zdravstvu
18:20
MUZIČKI PROGRAM
18:40
DOKUMENTARNI PROGRAM
R
19:00
ADOLESCENTRIK
emisija za mlade
19:30
DNEVNIK 2
20:02
SPORTSKI DODATAK
20:04
MUZIČKI PROGRAM
20:15
MEĐUNARODNA SVEMIRSKA STANICA
ruski dokumentarni film
20:40
MUZIČKI PROGRAM
21:00
SPORTSKI PREGLED
21:30
KONCERT - ROK SIMFONIJA
22:30
PEĆINE REPUBLIKE SRPSKE
R
DREVNE PEĆINE
23:10
MUZIČKI PROGRAM
23. Januar, ponedjeljak
06:00
KONCERT ZA DOBRO JUTRO
muzički program
09:00
VREMENSKA PROGNOZA
09:04
MUZIČKI PROGRAM
09:15
DOKUMENTARNI PROGRAM
09:35
ADOLESCENTRIK
emisija za mlade
10:30
DW - TOMORROW TODAY
emisija o nauci i tehnologiji
11:00
KONCERT - RUSKI KOZACI
11:37
URAL
ruski dokumentarni film
12:00
MUZIČKI PROGRAM
12:30
PEĆINE REPUBLIKE SRPSKE
R
ORLOVAČA dokumentarni program
13:00
MUZIČKI PROGRAM
13:18
DOKUMENTARNI PROGRAM
13:50
MUZIČKI PROGRAM
14:00
KLASIKA
emisija o klasičnoj muzici
14:15
KONCEPT
muzička emisija
14:30
DOKUMENTARNI PROGRAM
15:00
DW - TOMORROW TODAY
R
emisija o nauci i tehnologiji
15:30
DAURIJA
ruski dokumentarni film
15:56
MUZIČKI PROGRAM
16:30
DW-DRIVE IT
emisija o automobilizmu
17:00
DOKUMENTARNI PROGRAM
17:20
MUZIČKI PROGRAM
18:00
U PROLAZU
emisija iz kulture
18:40
DOKUMENTARNI PROGRAM
19:00
ADOLESCENTRIK
R
emisija za mlade
19:30
DNEVNIK 2
20:02
SPORTSKI DODATAK
20:05
MUZIČKI PROGRAM
20:15
BESJEDNIK
21:15
PREDSTAVA "JAZAVAC" - BRANISLAV LEČIĆ
21:40
MUZIČKI PROGRAM
22:15
VOLONTERI ERMITAŽA
ruski dokumentarni film
22:40
PEĆINE REPUBLIKE SRPSKE
ORLOVAČA dokumentarni program
23:10
MUZIČKI PROGRAM
24. Januar, utorak
06:00
KONCERT ZA DOBRO JUTRO
muzički program
09:00
VREMENSKA PROGNOZA
09:04
MUZIČKI PROGRAM
09:15
DOKUMENTARNI PROGRAM
09:35
ADOLESCENTRIK
emisija za mlade
10:30
DW - EUROMAXX HIGHLIGHTS
magazin
10:56
KONCERT - ROK SIMFONIJA
12:00
DOKUMENTARNI PROGRAM
12:30
PEĆINE REPUBLIKE SRPSKE
R
PEĆINA ĆATLO dokumentarni program
13:14
DOKUMENTARNI PROGRAM
13:30
BESJEDNIK
15:00
DW - EUROMAXX HIGHLIGHTS
R
magazin
15:30
SLOŽENJICIN
R
ruski dokumentarni film
15:56
MUZIČKI PROGRAM
16:30
DW-GLOBAL 3000
emisija o globalizaciji
17:00
DOKUMENTARNI PROGRAM
17:20
MUZIČKI PROGRAM
18:00
U PROLAZU
emisija iz kulture
18:25
MUZIČKI PROGRAM
18:40
DOKUMENTARNI PROGRAM
19:00
ADOLESCENTRIK
emisija za mlade
19:30
DNEVNIK 2
20:02
SPORTSKI DODATAK
20:04
MUZIČKI PROGRAM
20:40
RUSKI TITANIK
ruski dokumentarni film
21:10
PREDSTAVA "JAZAVAC" - LEON LUČEV
21:40
MUZIČKI PROGRAM
22:00
MAJSTOR BRAJAN 2
(11./13)
emisija o uređenju
22:30
PEĆINE REPUBLIKE SRPSKE
ŽIVI SVIJET PEĆINA dokumentarni program
23:15
MUZIČKI PROGRAM
25. Januar, srijeda
06:00
KONCERT ZA DOBRO JUTRO
muzički program
09:00
VREMENSKA PROGNOZA
09:04
MUZIČKI PROGRAM
09:15
DOKUMENTARNI PROGRAM
09:35
ADOLESCENTRIK
emisija za mlade
10:30
DW - SHIFT
život u digitalnom dobu
10:42
KONCERT - DŽEZ DEJT
11:42
DOKUMENTARNI PROGRAM
12:00
MODERNE SPORTSKE TEHNOLOGIJE
ruski dokumentarni film
12:30
PEĆINE REPUBLIKE SRPSKE
ŽIVI SVIJET PEĆINA
13:16
DOKUMENTARNI PROGRAM
13:30
PERESTROJKA
ruski dokumentarni film
14:15
KONCEPT
muzička emisija
14:30
MAJSTOR BRAJAN 2
(11./13)
R
emisija o uređenju
15:00
DW - SHIFT
život u digitalnom dobu
15:12
MUZIČKI PROGRAM
15:30
ROSTOV
ruski dokumentarni film
15:56
MUZIČKI PROGRAM
16:30
DW- DRIVE IT
emisija o automobilizmu
17:00
DEJAN PETROVIĆ - BIG BEND
18:00
U PROLAZU
emisija iz kulture
18:26
MUZIČKI PROGRAM
18:40
DOKUMENTARNI PROGRAM
R
19:00
ADOLESCENTRIK
R
emisija za mlade
19:30
DNEVNIK 2
20:02
SPORTSKI DODATAK
20:04
MUZIČKI PROGRAM
20:15
BOJE NAŠEG TIMA
emisija o sportu
21:00
PERESTROJKA
ruski dokumentarni film
21:26
INTERMECO
21:39
KONCERT - PSIHOMODO POP
22:00
MAJSTOR BRAJAN 2
(12./13)
emisija o uređenju
22:30
PEĆINE REPUBLIKE SRPSKE
DREVNE PEĆINE dokumentarni program
23:10
MUZIČKI PROGRAM